Nejnovější články

Jsi to právě ty, kdo chce za pár měsíců vydělávat 30.000Kč měsíčně?

Možná si říkáte, že jsem asi z jiné planety, ale to fakt nejste první. Ale já sama jsem toho důkazem. Poznala jsem před rokem tianDe, zamilovala si jeho výrobky a tak jsem začala o nich mluvit a tak šířila tianDe dál. Začala jsem budovat tým, starat se o něj, pomáhat a radit ostatním.

Vždy na začátku si každý objedná jen sám pro sebe, aby vyzkoušel - a jsou dvě možnosti... Buď se zamiluje nebo ne.... Máme úžasné produkty pro zdraví a krásu - hlavně ZBOŽÍ KAŽDODENNÍ SPOTŘEBY.

Jak tedy dosáhnout na 5.000Kč, 10.000Kč, 30.000Kč nebo více díky TianDe a co k tomu vede za kroky?

•    VYZKOUŠET si výrobky Tiande sama na sobě.... Nevím, jak vy, ale já sama neumím mluvit či doporučit někomu jinému něco, co jsem nevyzkoušela osobně nebo moje rodina či opravdoví blízcí přátelé.

•    ZJISTIT si podrobnosti o produktech, prohlédnout video webináře, youtube, projít si naší skupinku na Facebooku – bez informací prostě nejde dělat nic. Opravdu potřeba, jak praví citát - "učit se, učit se, učit se"

•    začít o Tiande MLUVIT - a kde? Přeci před svými kamarády, známými i neznámými – ano, kudy chodím, tudy mluvím (ať  v živém světě nebo i na internetu) – jak mají ostatní tušit, že TianDe také znáte a používáte a zrovna vy jim můžete nabídnout VIP kartičku na slevu kosmetiky?

•    NAUČIT SE registrovat nové lidi do TianDe a do eshopu, přidat do skupiny na facebooku, být nápomocní v jejich začátcích v TianDe - jejich nákupech a vysvětlit “svým lidem”, jak i oni mohou nabízet VIP kartičky a slevu tianDe
A poslední krok?
•    OPAKOVAT od bodu 1 stále dokola, každý den, každý týden, každý měsíc

Asi si říkáte, jak moc je to jednoduché, což? No jasně - JE! Ale důležité je ty věci DĚLAT, protože spousta lidí jen říká - tohle vím, tohle znám! Ale? Ale nedělá je! Ve slově DĚLAT tkví tajemství úspěchu. Proto je úspěšných tak 5% lidí. Jsou to právě ti, kteří o tom, jak se to má dělat nemluví, ale pracují - a ty věci DĚLAJÍ!


A ještě jedno tajemství úspěchu - vydržet! Jak se říká - "Ani Praha nestála za noc." Vydržet alespoň tři až pět měsíců opravdu DĚLAT... Nebo máte jiný názor a myslíte si, že když nebudete nic dělat, budete vydělávat obrovské penízky? Podobných inzerátů je všude, myslím, dost - ale vše jen "chyták" na lidi... My nabízíme kvalitní kosmetiku a výrobky pro zdraví.

Pokud Vy nemáte VIP kartičku tianDe, která Vám jednak umožní slevu více, jak 30% na objednávku kosmetiky TianDe, ale hlavně - díky které můžete za 3-6 měsíců vydělávat více, jak 30.000 Kč, tak je ten správný čas s tím něco udělat. Nemyslíte?

Díky Tiande si můžete vydělávat peníze při studiu, při mateřské dovolené, při práci nebo k důchodu.... Také se třeba po mateřské nebudete muset vracet do práce nebo budete moci dát výpověď ve Vaší práci, kde už Vás to ale vááážně nebaví?!

Co myslíte? Pokud jste se rozhodli s námi PRACOVAT, ráda Vás uvítám ve svém týmu.

 

... ale pokud chcete být jen samospotřebitel, objednávat si jen sám pro sebe se slevou více, jak 30%, tak i to je na Vás. Vyplňte formulář ZDE a já Vás budu do 24hodin kontaktovat a nastavím Vám slevu u nás na eshopu. Nebo mi můžete s případnými otázkami rovnou volat Vy... Budu se těšit...

Rozhodnutí je jen na Vás....

Přeji krásný den

Jana Ďurčovová
Zlatá ředitelka tianDe


Volejte:  tel. 778 055 044  - na všechny dotazy ráda odpovím

... nebo ....

Náš Facebook: Kosmetika tianDe - vše pro zdraví a krásu
Můj Facebook profil:  Jana Ďurčovová
Novinky

2024-02-12 TianDe Plzeň, prodejna tianDe Plzeň

tianDe Plzeň - prodejna - servisní centrum tianDe Plzeň Máte rádi tianDe a chcete si nakoupit osobně v prodejně v Plzni? Naší prodejnu tian

2024-02-12 TianDe - základní informace, sleva, registrace, katalog tianDe

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz. Hezký den,častý dotaz, kvůli kterému mi

2024-02-12 Intimní hygiena s tianDe během léta

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz.Užívejte si s tianDe letní osvěžení bez