Nejnovější články

Pánská vložka tianDe

Pánská vložka - I muži by měli dbát o své zdraví....

Už jsem pochopila, že TianDe má ve své sbírce opravdu všechno. Ať jsou to šampony, kondicionéry, čaje či ekologické mycí prostředky nebo dámské vložky. Ale že má i vložky pánské? Jako vážně? Nestačím se pořád divit. Nedokážu si ale představit, že své drahé polovičce říkám. „Miláčku dej si vložku do trenek“. Muselo by mě to stát hodně přesvědčování a úsilí. A jak to máte vy? Používají Vaši muži pánské vložky? A vědí o nich? Víte, že častým močením a únikem moči trpí více jak 45 % mužské populace?
Asi si všichni, dokážeme alespoň představit, jak může neustálé chození na toaletu znepříjemňovat život. Únik moči nejčastěji postihuje muže po padesátce, ale samozřejmě se může objevit i mnohem dříve. Kvůli častému močení se zhoršuje kvalita spánku a dochází i například k nejrůznějším infekcím močových cest. Za časté močení je považováno močení více než 8krát. Zpozornět by měli, ale i všichni muži, jenž je trápí dlouhotrvající noční erekce nebo naopak snížená potence, zrychlená ejakulace, pálení na hrázi nebo v močové trubici. V takových to případech rozhodně navštivte svého lékaře. Pánská vložka od TianDe je hygienický prostředek, který používejte společně se stanovenou léčbou.

Pánská vložka tianDe TAJEMSTVÍ CÍSAŘSKÝCH KOMNAT
- byla vyvinuta speciálně pro muže, kteří mají problémy s častým močením
- je vytvořena na základě receptury východní medicíny
- posiluje vitalitu
- podporuje správnou činnost a funkci pohlavních orgánů
- dodá potřebnou energii
- obnovuje mužskou sílu
- zlepšuje mikrocirkulaci krve
- přispívá k tvorbě mikroflóry a udržuje komfort
- funguje jako prevence
- prodlužuje sexuální výdrž
- vložka má také afrodiziakální účinky
- podporuje činnost spermií
- je vhodná pro muže od 25. roku do pozdního věku

Obsahuje
-    Fytoncidy – což jsou biologické, aktivní složky rostlin, které zamezují růstu a množení bakterií
-    Kafr – má silný baktericidní účinek
-    Kořen šišáku bajkalského – jedná se o silný přírodní stimulant
-    Kořen kozince (bylina věčného života) – podporuje dlouhověkost a mužnou sílu
-    Jádra broskví – obnovují hormonální rovnováhu a mají pozitivní vliv na prostatu
-    Kořen rebarbory – přispívá ke zvýšení potence
-    Lýkovec – má antibakteriální účinky
-    slupka červeného vína – má antimikrobiální vlastnosti
-    chlorhexidin – jedná se o univerzální a baktericidní prostředek

Jak správně použít
-    jako prevence – Používat po dobu deseti dní. Každý den nasaďte novou vložku.
-    při problémech – Používat minimálně 30 dní. Každý den nasaďte novou vložku.

Zkušenosti zákaznic a zákazníků z facebookových skupin
Zdeněk píše, že vložku lepí 3 cm vodorovně pod pupek. Lepí si ji vždy na večer po koupání.

Jan - Zdravím, tak dnes mám za sebou druhý den s vložkami Tajemství císařských komnat a musím říct, že je to síla. Myslím to, jak je to nepohodlné. První den dvacet hodin, dnes dvanáct. Těch dvanáct je podle mne dostačujícich. Jak je to déle, tak už je vložka hodně zmačkaná. No budu vás dále informovat. Pěkný večer. Honza

Vlasta - Muj muz ma uz taky za sebou seznameni s vlozkou,Nosi uple trenkoslipy,takze to drzi dobre..jen byl v rozpacich a ptal se zda to neni videt ze zadu a ze je to zvlastni, ale...drzel se statecne nosil ji! Nebyl tolik unaveny z prace, porad jsem se ho vyptavala, zadny problem neresil.

Zuzka - Dámy, nestyďte se nabízet našemu opačnému pohlaví pánské vložky. Zastavil se za námi známý, muž kolem 45 let (věděla jsem, že bude poslouchat  :-)) a nabídla jsem mu naši unikátní pánskou vložku, protože vím, že hodně jezdí na motorce. Má "choppra" a hodně jezdí v koženém oblečení. Pozorně naslouchal a hned si jednu koupil. Chystá se jet do Francie autobusem a bude dlouho sedět, tak aby předešel případnému zapaření v intimních partiích.

Dámy, dnes jsem dostala naprosto úžasnou recenzi od své paní na naši novinku PÁNSKOU VLOŽKU. Telefonovala jsem se svou klientkou a ta se se mnou radila, jestli může její muž tu pánskou vložku a já jsem řekla, že ano a doporučila jsem ještě pánský olejíček a mužský čaj. Klientka to vše objednala a pánskou vložku dostala také jako dárek k objednávce. Její muž si tu vložku dal na 24 hodin a byl velmi spokojený. Trápí ho bolest varlat po operaci tříselné kýly a říkal že po té vložce ho to uvnitř nebolelo.
No není to paráda, spousta mužů se možná stydí hovořit o takto intimních problémech, tak proto sdílím tuto zkušenost pro vás ženy i ostatní muže ve skupince, ať můžete poradit, jak ulevit.

Ivča - Dostala jsem tuto vložku k nákupu,manžel si ji na 24 hodin dal.Nejdřív ho prý bylinky"drápaly"(??),ale vydržel a chce jít do 10 denní kůry!! Jsem nadšená.Máme to jako prevenci.


Tento výrobek možno zakoupit přímo zde - eshop tianDe:
Pánská vložka Tajemství císařských komnat tianDe

Další výrobky pro muže od tianDe? Mrkněte tady:
Výrobky pro muže tianDe :)

Pánská vložka tianDe


autor článku: Míša KuncováNovinky

2024-02-12 TianDe Plzeň, prodejna tianDe Plzeň

tianDe Plzeň - prodejna - servisní centrum tianDe Plzeň Máte rádi tianDe a chcete si nakoupit osobně v prodejně v Plzni? Naší prodejnu tian

2024-02-12 TianDe - základní informace, sleva, registrace, katalog tianDe

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz. Hezký den,častý dotaz, kvůli kterému mi

2024-02-12 Intimní hygiena s tianDe během léta

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz.Užívejte si s tianDe letní osvěžení bez