Nejnovější články

Pigmentové skvrny - jak na ně s tianDe

Zabrousíme v tomto článku k pigmentovým skvrnám. Poslední dobou mám časté dotazy, jak na pigmentové skvrny. Moc důležitá je prevence. Pokud se mě v létě objeví pigmentové skvrny, je potřeba se už v ostatních ročních obdobích postarat o prevenci. Jde o to, že nejvíce se chtějí ženy zbavovat pigmentových skvrn v létě. Samozřejmě chápu, pokud se skvrny objeví poprvé. Avšak pokud víte, že s tímto máte každoročně potíž, poradím Vám, jak na ně s výrobky tianDe.

 
Je potřeba používat jak nějaký krém na obličej (lidově řečeno), tak i doplňovat přípravky jako jsou peelingy, tonika a masky. V tianDe máme přípravky, které Vám mohou pomoci, aby se pigmentové skvrny zmírnily nebo dokonce i zmizely. Samozřejmě záleží na péči o pleť, typu pleti a Vaší pigmentaci. Mohu však potvrdit z vlastní zkušenosti z praxe, že několik mých kamarádek i zákaznic se zbavilo pigmentových skvrn opravdu dokonale.

 

A protože nějaké zkušenosti a výsledky ve svém okolí mám, nyní Vám napíši, jaké výrobky bych doporučila já osobně....

 

Začneme čištěním pleti a základní péčí o pleť.

 

Super pomocníci od tianDe jsou naše peelingy, a to citrónový peeling, mléčný peeling a okurkový peeling - všechny složky uvnitř mají bělící účinek. Poté - a já jej velmi doporučuji - máme Peeling s hadím olejem, který bych řekla, že je za mě na tuto problematiku - pokud jsou pigmentové skvrny "horší" - naprosto TOP.


Dále můžete od tianDe používat na pigmentové skvrny rozpustné masky - Perlový pudr, Maska z mořských ježků a řas a také Regenerační maska s alginátem.

 

Z výše uvedeného si pro tu základní péči o pleť můžete vybrat dle Vašeho uvážení. Čištění pleti je opravdu důležité a masky dodají potřebnou výživu Vaší pokožce. (U všech výrobků zde v článku jsou odkazy a můžete si proklikat a přečíst o výrobku.)

 

Když se dostaneme ke krémům na pleť od tianDe, tak úžasná je především řada Phytocode tianDe, která má ve své nabídce denní krémy s bílým čajem, se šalvějí nebo s arganovým olejem. Doporučuje se určitě používat i s vysoce hydratačním tonikem Phytocode, které výrazně zvlhčuje pokožku.

Ovšem pokud si z této řady chcete vybrat pouze jeden výrobek na tuto problematiku - určitě já osobně doporučuji Krém s bílým čajem Phytocode a k tomu tonikum Phytocode (Díky toniku vždy jakýkoliv krém lépe proniká do pokožky, a tím pádem krém působí přesně tak, jak má.)

 

Další úžasnou řadou (spíše ale cca nad věk 35+), která hodně pomáhá s pigmentací je Řada s hadím olejem tianDe, opět společně s Tonikem z Hadí řady.

 

Z Ovečkové řady tianDe je skvělý krém: Vyhlazují krém na vrásky tianDe - ten pomáhá redukovat pigmentaci a vyrovnává tonus a reliéf pokožky obličeje. Zde také samozřejmě máme Ovečkové tonikum.

 

Výborným pomocníkem je právě i náš přístroj 3D photoner, který můžete používat s některou z našich masek tianDe nebo samostatně.

 

 

Mějte hezký den. Vaše Jana

 

 

PS: V článku jsem použila některé naše pracovní lidové výrazy pro kosmetické řady od tianDe. Snad Vám to nebude vadit.

 

PSS: Všechny výrobky zde jmenované můžete kliknutím na jeho název zobrazit na našich stránkách a pročíst jeho vlastnosti a vybrat si ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Kontakt na nás v případě dotazů nebo pokud chcete objednávat tianDe s více, jak 30% slevou
náš blog tiande: www.tianDe.info

email: tianDe.info@centrum.cz
Facebook: Kosmetika tianDe - vše pro zdraví a krásu
Telefon: 775 966 595

Napište nebo zavolejte, rádi se Vám budeme věnovat :)
Když písnete na Facebook, je to nejrychlejší cesta, jak se s námi spojit :)


Za tým tianDe info přeje pěkný den Jana :)
Novinky

2024-02-12 TianDe Plzeň, prodejna tianDe Plzeň

tianDe Plzeň - prodejna - servisní centrum tianDe Plzeň Máte rádi tianDe a chcete si nakoupit osobně v prodejně v Plzni? Naší prodejnu tian

2024-02-12 TianDe - základní informace, sleva, registrace, katalog tianDe

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz. Hezký den,častý dotaz, kvůli kterému mi

2024-02-12 Intimní hygiena s tianDe během léta

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz.Užívejte si s tianDe letní osvěžení bez