Nejnovější články

Řada Marine Collagen TianDe

Řada MARINE COLLAGEN TianDe

 

Marine Collagen je Luxusní kosmetika pro ženy od 35 let a výše.


Marine Collagen Tiande je krása, která je zrozena z moře. Kosmetika Marine Collagen - je stvořena pro Ženu, pro Královnu - Bohyni!


Mořská voda je sama o sobě velmi cenná pro lidský organismus. Ve slané vodě jsou obsaženy téměř všechny prvky periodické tabulky Mendělejeva. Francouzský průzkumník a vědec -  René Kvíton  v roce 1904, zjistil, že chemické složení mořské vody je velmi podobné složení plazmy lidské krve a mořské produkty (rostliny a živočichové) jsou obrovským zdrojem živin. A všechny tyto vlastností jsou úspěšně využité v této kosmetice Marine Collagen.Kolagen = bílkovina mládí

Mořský kolagen = král kolagenů


Kosmetika Marine Collagen působí na hlavní komponent, který odpovídá za mládí naší pokožky - na kolagen. Podíváme-li se na vrásky pod mikroskopem, uvidíme v nich ztenčenou kolagenovou vrstvu.

 

Vědci nazývají kolagen -  « primus inter pares », což v překladu z latiny znamená " první mezi rovnými ". V organismu člověka je bezpochyb nejvýznamnější protein KOLAGEN. Čtyřicet procent lidského kolagenu se nachází v kůži, proto naše pokožka první signalizuje jeho nedostatek - tvoří se vrásky.

 

Pojivové tkáně kůže - dermis na 70 % se skládá z kolagenu. To zaručuje pokožce pevnost, pružnost a hebkost.

 

Kolagen je neustále produkován v našem těle, ale s věkem se produkce kolagenu snižuje. Ve věku 40 let je ho téměř polovina oproti věku 20let.

 

Medicíně je již dávno známo, že skutečný biologický věk lidského těla závisí na stavu bílkovin, které propojují téměř všechny jeho buňky. Kolagen, do kterého je doslova ponořen celý náš organizmus, je přesný zrcadlový obraz jeho biologického potenciálu!!!

Mladou pleť je možné porovnat s novou matrací - pružnost, která závisí na kvalitě a množství pružin. Kolagenová vlákna jsou pružiny této matrace, které vypadají jako zkroucené  spirály a  chrání naši pokožku před roztažením a ochabováním. Při opotřebení matrace pak kupujeme novou... Naštěstí "pružiny" naší pokožky - kolagenová vlákna – je možné renovovat. Nejjednodušší způsob regenerace kolagenových vláken je dodání kolagenu  z venku. A právě to nám umožňuje kosmetická řada Marine Collagen TianDe.

 

Hlavní složkou této kosmetické řady je mořský kolagen. Mořský kolagen je strukturou nejbližší našemu vlastnímu (lidskému) kolagenu, proto tento typ kolagenu naše pleť velmi efektivně vstřebává a přijímá jej jako vlastní.

V kosmetickém průmyslu se používá 2 druhy kolagenu: živočišný a mořský kolagen.

 

Živočišný kolagen je vyroben z kůže dobytků.

 

Mořský kolagen z kůže mořských ryb, a jak jsme už uváděli, mořský kolagen je velmi podobný lidskému, a proto rychle proniká přes epidermis do hlubších vrstev pokožky a pracuje efektivněji.

 


MOŘSKÝ KOLAGEN:

 

• rychle a snadno se zabudovává do mezibuněční matrice a spouští mechanizmus obnovení kolagenové kostry v pokožce;

• zlepšuje mezibuněčnou komunikaci - zlepšuje metabolismus a výživu pokožky;
•  vytváří na pokožce prodyšný bílkovinový film, který zabraňuje ztrátě vody a má vyhlazující vlastností na pokožku.

 

Zdroj mořského kolagenu pro kosmetiku Marine Collagen je pokožka hlubinných populací tresky obecné (hydrolyzovaný protein treskovitých ryb) a Byssus (hydrolyzovaný Mytilus edulis Byssus).

 

Byssus - to je sekret žláz slávky. Z toho sekretů se tvoří tenké, ale silné proteinová vlákna, pomocí kterých se pojí k lasturám, kamenům, a písku.

 

Slovo "Byssus" pochází od řeckého byssos – co v překladu znamená  TENKÁ NIT.  Z Byssusních nití v dávných dobách vyráběli luxusní tkáně, kterým se říkalo - mořské hedvábí.

 

Bissusní nití jsou tak jemné a lehké, že 1 pár rukavic z mořského hedvábí vejde se do malé skořápky z vlašského ořechu.

Z mořského hedvábí kdysi vyráběli oblečení faraónů.

 

Dnes Byssus je velmi vzácný a drahý produkt.

 

Jedna slávka produkuje jenom 1-2 g nitě, tak aby se vyrobit 200-300 gramů Byssusní nití, je nezbytné tedy oddělit od kamene a zpracovat víc než tisíce škeblí.Novinky

2018-07-24 Fytonáplast Zhui Feng Forte tianDe

S našimi náplastmi máme úžasné zkušenosti...KOSMETICKÁ TĚLOVÁ FYTONÁPLAST ZHUI FENG FORTE - Síla přírody pro lehkost pohybu IDEÁLNÍ PRO

2018-07-23 Zubní kartáčky tianDe

Víte, co moc ráda dávám jako dárek? Naše zubní kartáčky od tianDe! A víte proč?- Je úžasný! O tom žádná!- Silikonová hlavice se dá s

2018-03-25 Sleva tianDe nebo spolupráce TianDe

Jsem moc ráda, že se zajímáte o naši úžasnou kosmetiku tianDe. Zde v tomto článku najdete informace jak mít slevu pro svoji osobní potřeb