Nejnovější články

Sleva TianDe - jak ji získám?

Hezký den,

chtěla bych Vám zde napsat podrobné informace o TianDe, a to - registrace TianDe - VIP karta TianDe - sleva TianDe - spolupráce TianDe.

Častým dotazem od Vás je - Jak získám slevu TianDe? Jak se můžu registrovat? Jak moc je to pro mě složité? Stojí mě to něco? Zavazuji se k něčemu? Níže budou odpovědi... Pokud nějakou odpověď nenajdete a máte dotaz - pište, volejte, Fejsbůůůkujte do vzkazů :)

V úvodu bych vám chtěla poděkovat, že se zajímáte o naši úžasnou kosmeceutiku TianDe, kterou já osobně mám velmi ráda, a proto i pro tuto korporaci TianDe pracuji. TianDe je pro mě nejen výdělek, ale hlavně velká láska... A co je pro mě v životě důležité? Dělat to, co mě baví! A ještě lepší je mít práci, lásku a zábavu v jednom. Tohle opravdu nemůže říct každý. Mám pravdu?

... ale k věci :)

Snad všichni máme nějakou zákaznickou kartičku do různých obchodů, kde nakupujeme (Tesco, Globus, Orsay, Dráčik, Penny a jiné...) a sbíráme body nebo slevy a podobně. S tianDe je to podobné - tato kartička Vás nebude nic stát - budete mít slevu na výrobky a sbíráte "body", které TianDe dokáže proměnit i na peníze....Jak získáte slevu TianDe - VIP kartu TianDe - registraci TianDe? .... říkejte tomu, jak uznáte za vhodné, každopádně je to možné několika způsoby:

1. vyplňte zde kontaktní formulář tianDe a my se Vám ozveme
2. volejte tel. 775 966 595 - "pokecáme" a zeptáte se, na co potřebujete
3. napište SMS tel. 775 966 595 - a my Vám zavoláme zpět
4. mrkněte k nám na Facebook @tianDe.czech a písněte zprávu

Budeme potřebovat Vaše osobní údaje - jméno, příjmení, dat. narození, telefon, email a adresu. Údaje vyplním do registračního formuláře, kdy získáte své ID (identifikační číslo) a nastavíme na našem eshop TianDe slevu ve výši 35% oproti katalogovým cenám. Pecka, že? Jak jednoduché :)

Jakmile získáte svoje ID, můžete si objednat TianDe se slevou. Samozřejmě objednávat můžete kdy chcete, za kolik chcete a jak často chcete - objednávky jen pro svojí osobní potřebu, klidně i pro svoji rodinu - své známé atd.. Je jen na Vás, jak svoji slevu na TianDe využijete.

Když budete mít jakýkoliv dotaz, kam se obracet?
Samozřejmě na mě a můj tým - budeme Vám plně k dispozici. Jsme zde od toho, abychom Vám dokázali poradit, pomoct - prostě byli na blízku, když bude potřeba.

Pokud byste chtěli nejen nakupovat ale i spolupracovat s tianDe dále?
To také není problém. Jak jsem již psala, ID tianDe je možné využít jak pro osobní potřebu, tak i pro podnikání. Jste-li podnikaví a máte rádi nové věci - v tom případě budu nadšená a ráda Vám poradím, jak v TianDe vydělávat peníze. A že tato firma je k nám velice štědrá - to mi věřte.

Takže ... zjistili jste, že získat ID TianDe a slevu ve výši 35% je naprostá "brnkačka" :) Takže pokud se Vám to opravdu líbí, neváhejte mi psát, volat, fejsbůůkovat... Budu se těšit i na Vaše dotazy - na každý z nich velmi ráda já nebo můj tým odpovíme.

Mějte moc krásný den

Jana Ďurčovová
Perlová ředitelka ve společnosti TianDe

tel. 775 966 595

Facebook:  Jana Ďurčovová

Facebook TianDe:  @tiande.czech nebo plzeňská pobočka @plzen.TianDe


PS:  VŽDYŤ JÁ ZAPOMNĚLA NA DÁRKY od TianDe !!!!!!
Tak tady je máte :) Jak se Vám líbí?Darky tianDe>


Novinky

2020-07-30 TianDe - základní informace, sleva, registrace, katalog tianDe

Hezký den,častý dotaz, kvůli kterému mi píšete a voláte je: Jak to vlastně funguje u tianDe se slevou, popřípadě jaké máte možnosti. Pok

2020-07-29 Intimní hygiena s tianDe během léta

Užívejte si s tianDe letní osvěžení bez následků. Koupete se rádi v bazénu, ale máte obavy ze zánětu močových cest nebo mykózy? Máme n

2020-07-29 Katalog tianDe 2020 online - nejnovější katalog

Hezký den, máte-li zájem o nejnovější tianDe katalog, který je plný parádních a oblíbených produktů korporace tianDe, můžete si jej stá