Nejnovější články

Sleva tianDe nebo spolupráce TianDe

Jsem moc ráda, že se zajímáte o naši úžasnou kosmetiku tianDe.

Zde v tomto článku najdete informace jak mít slevu pro svoji osobní potřebu nebo s námi spolupracovat. TianDe je v České republice stále více oblíbenou kosmetikou.

TianDe nabízí vysoce účinné kosmetické produkty pro zdraví i krásu. Jaké tedy máte možnosti ?


VIP karta tianDe, registrovaný zákazník tianDe

- zřízení kartičky zdarma
- slevy klidně jen pro osobní potřebu nebo pár kamarádek či rodinu
- sleva více, jak 30% bez ohledu na výši objednávky
- objednávat můžete kdykoliv chcete Vy sami
- bez stanovených výší objednávek - vše je jen na Vás
- dárky pro "nováčky"
- další dárky v eshopu
- atd...

Kartičku na slevu můžete využívat kdykoliv se Vám "zachce" a kdykoliv se Vy sami rozhodnete objednat. Nejste vázáni žádnou výší objednávky - jen takovou, jakou sami chcete. Pokud chcete dárečky, můžete využít jako nováčci první tři měsíce dárkový program. Poté je možné využívat dárkový program stabilní prodeje či dárky, které pro Vás připravil náš eshop tianDe.


Registrace tianDe - obchodník

- registrace zdarma
- sleva více, jak 30% bez ohledu na výši objednávky - tudíž provize více, jak 30% z prodeje
- dárky pro nově registrované
- dárky za stabilní prodeje
- další dárky z eshopu
- atd ....

Můžete se zabývat prodejem naší úžasné kosmetiky tianDe a získávat tak provize více, jak 30% z Vašich prodejů, využívat dárkový program pro nováčky a poté program stabilní prodeje - kde máte další hodnotné dárky od naší společnosti tianDe.


Možnost dalšího kariérního růstu - manažer tianDe

- práce s lidmi, budování svého vlastního týmu
- úžasná provizní struktura
- možnost výdělku již po doslova "pár" měsících nad 10.000 Kč
- výborné školení buď z pohodlí domova - webináře, videa youtube nebo školení, která jsou pořádána naší firmou v různých městech
- maximální podpora od svého ředitele - pomůžeme Vám k cíli, ke kterému se rozhodnete jít

Pokud máte obchodního ducha a rádi pracujete s lidmi, nabízím Vám spolupráci ve smyslu budování a vedení týmu. Máme opravdu úžasnou podporu - kdy je možné školit se přímo z pohodlí domova pomocí videí, webinářů a i já s Vámi mohu spolupracovat nejen osobně, ale i po telefonu či videhovory. Budu Vám plně k dispozici, zaškolím a pomohu Vám jít tím směrem, kterým se rozhodnete.

Pokud jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi - proč to nevyzkoušet... A já mohu osobně říci, že mám svojí práci, která je nejen zaměstnání, ale hlavně můj koníček. Mám úžasný tým, ve kterém se Vám určitě bude líbit.

Při budování Vaší kariéry přistupuji ke každému individuálně, neboť každý z nás máme jiné možnosti a to jak časové, tak osobní. Určitě spolu najdeme tu správnou cestu.

Chcete se na cokoliv zeptat? Určitě mi zavolejte nebo napište na Facebook! Ráda se Vám budu věnovat. Také můžete vyplnit formulář zde a já se co nejdříve ozvu.

Mějte hezký den

Jana Ďurčovová
Perlová ředitelka tianDe
Tel. 778 055 044

Klidně mi zavolejte nebo napište na Facebook :) Budu se Vám ráda věnovatNovinky

2024-02-12 TianDe Plzeň, prodejna tianDe Plzeň

tianDe Plzeň - prodejna - servisní centrum tianDe Plzeň Máte rádi tianDe a chcete si nakoupit osobně v prodejně v Plzni? Naší prodejnu tian

2024-02-12 TianDe - základní informace, sleva, registrace, katalog tianDe

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz. Hezký den,častý dotaz, kvůli kterému mi

2024-02-12 Intimní hygiena s tianDe během léta

TianDe Plzeň - prodejna a servisní centrum tianDe (Přemyslova 15 naproti Plaza) - www.tiande-plzen.cz.Užívejte si s tianDe letní osvěžení bez