Nejnovější články

TianDe - základní informace, sleva, registrace, katalog tianDe

Hezký den,

častý dotaz, kvůli kterému mi píšete a voláte je: Jak to vlastně funguje u tianDe se slevou, popřípadě jaké máte možnosti. Pokusím se Vám vše základní shrnout do tohoto článku.

1. Objednávky tianDe se slevou pro osobní potřebu,
2. Objednávky tianDe se slevou pro sebe a své okolí,
3. Objednávky tianDe se slevou a možnost rozvíjet se (např. manažer tianDe).

Nejčastější je registrace tianDe (zákaznická kartička, VIP karta na slevu) pro osobní potřebu.

Na základě osobních údajů vygeneruji během pár minut registrační (identifikační číslo), na základě které se pak aktivuje sleva. Sleva tianDe je 35% oproti katalogu (eshopu tianDe).

Slevu si každý aktivuje tím, že objedná první nákup nad 20bodů (cca 700Kč).

Uvedu příklad: Objednáte celkem za 2000Kč. Prvních 20 bodů (700Kč) máte bez slevy a zbytek se slevou 35% (tj. cca 1300Kč).

Jakmile budete objednávat po druhé, po třetí, sleva 35% je již aktivní od 1Kč nákupu. Tudíž jen napoprvé je potřeba tímto způsobem slevu aktivovat.

Katalog tianDe najdete přímo tady:
Eshop tianDe - katalog online,
Katalog tianDe ve formátu pdf

a sami si ho také můžete zakoupit v tištěné podobně na eshopu.


Další dotaz - Jsou nějaké závazky či vtstupní poplatky?
Ne nejsou... Můžete si objednávat kdykoliv sami chcete. K dispozici Vám budu já nebo někdo z mého týmu, který Vám bude k dispozici, kdykoliv budete potřebovat. Můžete se na cokoliv ptát, poradíme s čímkoliv ohledně tianDe. Pomůžeme Vám (pokud budete chtít) s Vaší první objednávkou.

Jako nováček tianDe (zákazník, prodejce, budoucí manažer...) - všichni od tianDe získáte jako poděkování možnost účastnit se dárkového programu, který trvá první tři měsíce. Dále pak dárky zůstávají těm, kteří mají vyšší objednávky (sám si každý zvolí možnost, jakým způsobem bude s tianDe spolupracovat a nebo zda si bude objednávat jen sám pro sebe.)

Co se týká aktivace slevy. Je potřeba objednat alespoň jednou za 4 měsíce, abyste nepřišli o svoji slevu a nemuseli 35% znovu aktivovat.


Pokud máte zájem spolupracovat s firmou tianDe, stát se součástí mého týmu a být třeba manažer - taktéž Vám budu k dispozici a pomohu s Vaším podnikáním. Vše přizpůsobíme Vašim možnostem, Vašemu času. Se všemi pracuji indiviuálně dle jejich schopností a možností.

Pokud jste nenašli odpověď na nějakou Vaši další otázku, neváhejte mne kontaktovat, ráda odpovím. Níže uvádím svůj telefon, facebook, email.

S přáním krásného dne

Jana Ďurčovová
Perlová ředitelka tianDe
tel.: 775 966 595 (také whatsapp)
email: tianDe.info@centrum.cz
Facebook soukromý:  Jana Ďurčovová
Facebook stránky:  Kosmetika tianDe - vše pro zdraví a krásu .

Pokud máte zájem o zákaznickou kartičku a nakupovat se slevou, můžete vyplnit formulář, kdy Vás budeme kontaktovat a nastavíme společně slevu: Formulář registrace tianDe .


Novinky

2020-07-30 TianDe - základní informace, sleva, registrace, katalog tianDe

Hezký den,častý dotaz, kvůli kterému mi píšete a voláte je: Jak to vlastně funguje u tianDe se slevou, popřípadě jaké máte možnosti. Pok

2020-07-29 Intimní hygiena s tianDe během léta

Užívejte si s tianDe letní osvěžení bez následků. Koupete se rádi v bazénu, ale máte obavy ze zánětu močových cest nebo mykózy? Máme n

2020-07-29 Katalog tianDe 2020 online - nejnovější katalog

Hezký den, máte-li zájem o nejnovější tianDe katalog, který je plný parádních a oblíbených produktů korporace tianDe, můžete si jej stá