Nejnovější články

Vložka Jemná péče TianDe

TianDe vložka "Jemná péče" ,  Denní hygienické vložky „Jemná péče“

Vrchní vrstva je vyrobena z přírodního materiálu.
Ve vnitřní vrstvě je ochranná fytonáplň
Neobsahuje umělé aroma ani barviva.
Ultra-tenké, s barevnými vzory, dezodorizované - moderní hygienické vložky vypadají a voní tak, jako by měly plnit funkci nikoliv hygienickou, ale dekorativní. Prezentují se jako stylový doplněk. Jak říká reklama - styl se skrývá v detailech. Faktem je, že zdraví taky.

Například umělémateriály horní vrstvy vložky mohou vyvolat alergie, podráždění a růst patogenních organismů (vždyť ani syntetické prádlo gynekologové nosit nedoporučují). Umělá aromata a barviva situaci ještě zhoršují.

Ukazuje se, že některé vložky, ač se jím říká hygienické, hygienu spíše narušují! A jediná věc, kterou opravdu chrání, je spodní prádlo.

Denní hygienické vložky „Jemná péče“ od TianDe - chránit ženy, ne spodní prádlo!

Vrchní vrstva vložek je vyrobena z přírodní netkané textilie, velmi měkké a jemné, která nedráždí citlivou pokožku.

Vložky TianDe „Jemná péče“ mají osvěžující vůní, není to však umělá parfemace, ale přírodní vůně bylinných extraktů.

Ale nejdůležitější věci v těchto vložkách je „náplň“! Uvnitř vložky jsou výtažky z bylin a minerální antibakteriální složky.Cystitis - neodbytný průvodce žen. Ve snaze se ho zbavit ženy používají dokonce cihly!

Podle statistik trpí ženy záněty močových cest 2x častěji, než silnější pohlaví.

Močová trubice u žen měří jen 4 cm, kdežto u mužů - 20 cm.... Pokud nejste muž, tak o zánětech močového měchýře víte z první ruky. Podle statistik trpí ženy záněty močového měchýře 2x častěji, než zástupci silnějšího pohlaví. Téměř každá z žen se s tímto problémem během svého života setkala a to více než jednou.

Tato nemoc není smrtelná, ale dokáže život pěkně otrávit. Časté - až 20x za hodinu - močení, řezává bolest při vyprazdňování močového měchýře, křeče v dolní části břicha a teplota.

U mužů se zánět močového měchýře vyskytuje jen velmi vzácně. Je to záležitost anatomie. Močová trubice ženy je krátká a široká — 4 cm nf rozdíl od močové trubice muže — 20 cm, přes kterou se baktérie dostávají do močového měchýře mnohem hůř. Kromě toho, močový měchýř u žen je objemnější, než u mužů, takže se vyprazdňuje méně často, a stagnace vyvolává aktivní růst bakterií.

Původci cystitidy jsou bakterie (které se nejčastěji dostanou do močového měchýře ze střev nebo z pochvy). Tradiční léčbou zánětu močového měchýře je léčba antibiotická, která spočívá v užívání antibiotik. Ale cystitida je onemocnění poměrně „neobytné“, s častými relapsy, v důsledku čeho dochází k vytvoření bakteriální rezistence na antibiotika a k rozvoji nežádoucích účinků.

Když antibiotika nepomohou, přichází na řadu cihly! V lidovém léčitelství jsou rozžhavené cihly považovány za jeden z nejúčinnějších prostředků proti zánětu močového měchýře. Kus červené cihly zahřívají v ohni, pak ho dají do smaltovaného kýble, přes hranu kýblu přehodí měkkou látku, pak je třeba si na kýbl sednout (bez spodního prádla) a zabalit se do teplé deky.

Naštěstí teď už máme jednodušší způsob léčby! Snížit riziko infekce je možné, pokud budete dodržovat zásady osobní hygieny. A používání vložek „Jemná péče“ vám v tom pomůže. Díky svým vlastnostem rostlinné extrakty, které jsou obsaženy ve vložkách, působí cíleně, napomáhají potlačení růstu patogenních mikroorganismů, zmírňují pocit nepohodlí a urychlují proces uzdravování se.Suchý obklad z 38 rostlin a minerálu alunit

Aktivní složky:
Alunit: brání vzniku nepříjemného zápachu
Kaempferol: diuretikum, uvolňuje křeče a mírní zánět.
Bornejský kafr: má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti.
Angelica dauricus: analgetikum s močopudnými vlastnostmi.
Sophora japonica: má baktericidní a protizánětlivé vlastnosti.
Chryzantéma indická: působí proti mikrobům.
Zimolez japonský: obnovuje rovnováhu přirozené mikroflóry, působí jako diuretikum a má protizánětlivý účinek.
Gardénie jasminoides: má antiseptické účinky.
Pampeliška: stimuluje lokální imunitu, zmírňuje zánět.
Máta: chladí, mírní bolestivé pocity.


Vložky „Jemná péče“ jsou vytvořeny podle receptů tradiční čínské medicíny a fungují na principu suchého obkladu. O tom, že je účinný, se každý z nás přesvědčil osobně: jako dětem nám v případě nachlazení dávali hořčici do ponožek a učili nás, že na rány se dává jitrocel.

Ve vnitřní vrstvě vložek „Jemná péče“ je obsažena fytonáplň s výtažky z 38 rostlin, které mají antiseptické, močopudné a analgetické vlastnosti a v této kombinaci zajišťují účinnou hygienu, předchází růstu bakterií a vzniku zánětu močového měchýře.


Základními složkami bylinného obkladu jsou:

alunit - minerál, který je nazýván „krystalem svěžestí“, protože kamenec, jenž je jednou z jeho složek, brání pomnožení baktérií, které způsobují zápach a vyvolávají rozvoj infekce.

kaempferol - biologická účinná látka z rostlin (flavonoid), působí jako diuretikum a má protikřečové účinky.

Bornejský kafr - kafr, který se získává z kmenů kafrového stromu Dryobalanops Camphora rostoucího v subtropickém pásmu Číny. Je široce používán v tradiční čínské medicíně jako protizánětlivý a antibakteriální prostředek.

Angelica dauricus - v Číně je nazývána „ženský ženšen“ a používá se pro regeneraci organizmu po porodu, pro léčbu bolestivé menstruace a bolesti v oblasti malé pánve. Angelica pomáhá normalizovat hormonální hladinu, protože obsahuje fytoestrogeny. Má protikřečové, analgetické a močopudné účinky.

Sophora japonica - neboli Jerlin japonský vykazuje při vnějším použití silné baktericidní a protizánětlivé účinky.

Chryzantéma indická - rostlina, která je po staletí využívána ve východní medicíně. Má antimikrobiální a protizánětlivé účinky.

Zimolez japonský: obnovuje rovnováhu přirozené mikroflóry, působí jako diuretikum a má protizánětlivý účinek. Korejští vědci, zkoumající protizánětlivé působení této rostliny, odhalili rostlinné látky, které snižují bolest stejně dobře, jako aspirin.

Gardénie jasminoides - v tradiční čínské medicíně se používá jako prostředek proti křečím a také jako diuretikum při onemocnění ledvin a močových cest.

Pampeliška lékařská - známý prostředek tradiční medicíny je široce používán ke zmírnění zánětu a pro stimulaci lokální imunity.
Ve svém složení vložka „Jemná péče“ obsahuje velké množství doplňujících rostlinných složek, které mají diuretické, antiseptické a analgetické vlastnosti: cypřišek letní, řepík lékařský, kořen dioscorea, puškvorec travolistý, mořena srdčitá, pivoňka keřovitá, Angelica grosseserrata, pelyněk Artemisia capillaris, sporýš lékařský, kůra z kořene třemdavy bílé, křídlatka japonská, touleň srdcolistá, tomkovice vonná, kořen šáchoru hlíznatého, kotvičník zemní, kůra korkovníku amurského, kořen skřípiny, stroček pomněnkový, výtažek z šišáku bajkalského, kořen smilaxu, hořec drsný, Agastache vrásčitá, zlatice převislá, žlutodřev peprný, prášek z kořene stemony, plody Cnidium Monnieri, kořen Alpínia officinárum, starček, vraní oko.


Bioenergetické působení vložek na meridián Zhen Mai a bod močového měchýře Chung-chi - „polární hvězda“

Léčivé složky bylinných extraktů ve vložkách aktivně působí na sliznice vnějších pohlavních orgánů (mimochodem vstřebávání aktivních látek přes sliznice je intenzivnější, než přes pokožku v jakékoliv části lidského těla, vždyť vnější pohlavní orgány a také orgány jsou bohatě prokrvené a je v nich velké množství lymfatických cév a citlivých nervových uzlů) a přispívají tak k normalizaci flóry, odstranění nepohodlí, podráždění a zápachu.

Pozitivní působení vložek je dosahováno také díky bioenergetickým vlivům - tedy působení na úroveň harmonizace energie: přes oblast rozkroku prochází nádherný meridián Zhen Mai, na kterém je soustředěno mnoho biologicky aktivních bodů, mezi nimi také Chung-chi (nachází se 4 palce pod pupkem) - důležitý bod léčby všech onemocnění močového měchýře a různých onemocnění pohlavní oblasti. Tento bod se nazývá „polární hvězda“, protože se nachází v polovině vzdálenosti mezi temenem a patami, stejně jako polární hvězda, která je „středem otáčení hvězd, pólem nebes“.


Novinky

2018-07-24 Fytonáplast Zhui Feng Forte tianDe

S našimi náplastmi máme úžasné zkušenosti...KOSMETICKÁ TĚLOVÁ FYTONÁPLAST ZHUI FENG FORTE - Síla přírody pro lehkost pohybu IDEÁLNÍ PRO

2018-07-23 Zubní kartáčky tianDe

Víte, co moc ráda dávám jako dárek? Naše zubní kartáčky od tianDe! A víte proč?- Je úžasný! O tom žádná!- Silikonová hlavice se dá s

2018-03-25 Sleva tianDe nebo spolupráce TianDe

Jsem moc ráda, že se zajímáte o naši úžasnou kosmetiku tianDe. Zde v tomto článku najdete informace jak mít slevu pro svoji osobní potřeb